SKENDEPLHU

WYNAJEM

Twoje zadowolenie jest naszym obowiązkiem.
+421 (0)917 965 754
+421 (0)948 480 480
facebookskypetelmail

WYNAJEM

Dzierżawa
Osoby prywatne: OP, VP, depozyt
Osoba fizyczna: OP, VP, depozyt, kópia Certyfikat Trade
Osoby prawne: OP, VP, depozyt, oświadczenie OR
Minimalny wiek kierowcy 25 lat
MMaksymalny wiek kierowcy 60 lat

Samochód został przekazany do klienta z pełnym zbiornikiem klient wrócił z pełnym zbiornikiem paliwa. Do tankowania paliwa, brakuje na koniec kredytu, cena obecnie pobierana w czasie na stacjach benzynowych. Ceny zawierają podatek VAT.

Stawki są obliczane od kiedy pojazd pozostawia odbiorcę do momentu powrotu do miejsca wyznaczone samochody posiadają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, awaryjne poistenienia, usługa assistencna, SK znak autostrady, zieloną kartę, kompletne wyposażenie pojazdu povvinna.

Firma jest odpowiedzialna za aktywów klientów za rzeczy pozostawione w samochodzie. Kierowca musi posiadać prawo jazdy co najmniej 36 miesięcy.

Długość najmu dzierżawy ma:
Minimalny okres wynajmu to 24 godziny. W przypadku przekroczenia 24 godzin. Format jest rozpoznawany czynszów Następnego dnia cennika. Wypożyczalnia samochodów długoterminowe oznacza wynajęcie samochodu na dłużej niż jeden miesiąc.

Podczas podróży za granicą, najemca zobowiązany jest do poinformowania właścicielowi tę ścieżkę. Pełnomocnictwo jest potrzebne dla kierowców.

Wyjazd za granicę: samochód będzie wyposażony we wszystkie obowiązkowego wyposażenia kraju w gwarantowana i postępuj zgodnie z prawem tego Państwa. Pojazd może podróżować do wszystkich krajów UE.

pdf (zmluvne-podmienky.pdf)
pdf (zmluva-o-najme.pdf)


Wynajem samochodu z kierowcą:

Zapewnia nam TAXI serwis:

00421 / 917 965 754
00421 / 948 480 480


www.taxijasnaliptov.sk
www.taxiliptov.eu


Pojazd będzie wprowadzenie do miejsca przeznaczenia zgodnie z opłaty wymagania Dostawa klienta obliczany jest indywidualnie w 50 km od Liptowskiego Mikulasza jest bezpłatny.

Peuguot Expert

DACIA LOGAN MCV

Dacia Logan MCV 2020

Dacia Lodgy

Dacia Lodgy DCI

Dacia Lodgy DCI 2018

NAPISZ NAS:
facebook skype tel

Vyplnte bezpečnostnú otázku:
reality Bešeňova apartmanovy domreality Bešeňova predaj apartmany
Top